Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınızı Cevaplamamıza İzin Verin

Bu sayfada müşterilerimiz tarafından sorulan ve merak edilen bazı soruları sizin için cevapladık.

Hızlı Soru & Cevaplar

Web hosting nedir?

Web Hosting, web sitelerinizi barındırmak veya yönetmek için donanım ve altyapımızı kullanabilmenizi sağlar. Dilimlediğimiz ve kullanmanıza izin veren geniş bir veri merkezi ve Sunucu grubu yönetiyoruz. Müşterileriniz dünya standartlarında performans ve kullanılabilirlik elde ederler ve sunucuların şirket içi satın alma ve yönetim maliyetlerinin bir kısmını ödersiniz.

Paylaşımlı hosting nedir?

Web barındırma bazen paylaşılan barındırma olarak bilinir, çünkü platformun kapasitesini paylaşır veya dilimlendirir ve web sitenizi küçük bir kesime koymanızı sağlar. Ardından, sitenizin müşterileriniz için her zaman kullanılabilir olduğundan emin olmak için platformu bir bütün olarak yönetir ve destekliyoruz.

Bir web sitesini nasıl oluşturabilirim?

Bir web sitesi tasarlamanın ve oluşturmanın birçok yolu vardır, Ziplo size bir çift seçenek sunar. Tüm popüler İçerik Yönetim Sistemleri ve Araçları izin vermek sofistike düzenleme ve yayın basit OneClick indirme bölümümüzde mevcuttur. Bu konuda yeniyseniz, yeni başlayanlar için içeriği önceden tanımlanmış bir şablona sürükleyip bırakmaya yönelik tasarlanmış Fasthosts Website Builder'ı deneyebilir ve web sitelerini dakikalar içinde yayınlayabilirsiniz.

WordPress Nedir?

WordPress, web sitesi yapımı için iyi bilinen bir İçerik Yönetim Sistemidir. Linux işletim sistemi altında genellikle kullanılır, kullanıcıların çekirdek görseller tasarlamalarına ve birinci sınıf bir site oluşturmak için içeriği manipüle etmelerine olanak tanır. Diğer bazı yaygın uygulamalar Drupal, Moodle, Joomla ve Coranto'dur.

Hosting ve özel sunucular arasındaki fark nedir?

Bir Hosting hesabı ile sunucu ve depolama kapasitesini dilimleyebilir ve web sitenize küçük bir oran ekleyebiliriz. Fasthosts Dedicated Server portföyüyle, teneke üzerinde ne yazdığını görüyorsunuz… kendinize bütün bir sunucuya sahip olursunuz.

Linux ve Windows arasındaki fark nedir?

Çok fazla fark yoktur, ancak tercih ettiğiniz geliştirme araçlarına bağlı olarak seçiminizi yapabilirsiniz. Normalde WordPress veya diğer Web Uygulamaları kullanıyorsanız veya Ruby veya Python ile Gelişmiş Komut Dosyası'na ihtiyacınız varsa, muhtemelen Linux'u seçmelisiniz. ASP & ASP.NET konusunda daha uzmansanız, muhtemelen Windows'ı seçmelisiniz. Bir başlangıç için Windows'a öncelik veriyoruz, ancak fikrinizi değiştirebilir ve Küme'de kullanılan Depolama sistemleri heterojendir ve her ikisiyle birlikte çalışabilir.

Satış sonrası desteklerden ne bekleyebilirim?

Her yönüyle yardımcı olabilecek özel bir destek uzmanları ekibimiz var. bir web sitesi barındırma, tasarlama ve çalıştırma. Ayrıca, özellikle barındırma ihtiyaçlarınızı seçme ve destekleme konusunda size yardımcı olmak için özel bir Küme Destek ekibine sahibiz.

Bilgisayarımda neye ihtiyacım var?

226/5000 İhtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısı ve kredi kartıdır, gerisini biz hallediyoruz, bu kadar basit! Sitenizi tasarlarken ve oluştururken yardıma ihtiyacınız olabilir, eğer öyleyse, Web Sitesi Oluşturucusunu kullanmak için basit bir şekilde size yardımcı olabiliriz.

BAŞA BİR SORUNUZ MU VAR?

Aşağıdaki butona tıklayarak yönlendirileceğiniz iletişim sayfasında bize kolaylıkla ulaşabileceğiniz bilgilerimizi ve bir iletişim formunu bulabilirsiniz.

Bize Ulaş